Lexron Sunpower 130 Watt ETFE Yarı Esnek Flexible Güneş Paneli

Lexron yarı esnek güneş paneli; Sunpower Maxeon esnek güneş pillerinden üretilmektedir. Maxeon hücresi, her geçen yıl zorlu koşullarda hayatta kalabilecek güce ve dayanıklılığa sahiptir ve çok çeşitli uygulamalarda uzun vadeli performans sağlar. Yarı esnek güneş panelleri, güneş enerjisiyle uyumlu piller için daha fazla güç veya daha hızlı şarj süresi anlamına gelen en yüksek verimli güneş pillerine sahiptir. Lexron flexible paneller, özellikle yelkenli yatlar, elektrikli mobil araçlar, karavanlar, kampçılar, trekking, çadırlar, dağ kulübeleri, acil durum yapıları ve entegre proje uygulamaları için son derecede uygundur. Cam veya alüminyum içermeyen hafifliği ve ince yapısı sayesinde %24,3’e varan yüksek verim ile kavisli katı yüzeylere kolay monte edilir. Yarı esnek güneş paneli özellikleri ve teknik bilgilerini, sayfanın alt kısmında bulunan datasheet (teknik doküman) içinde bulabilirsiniz.

  • Korozyon Direnci: Lexron kalay-bakır metal sistemi, konvansiyonel hücrelerde kullanılan gözenekli metal macuna göre daha kolay çatlayabilen ve paslanabilen korozyona karşı daha dayanıklıdır.
  • Çatlak Direnci: Lexron güneş hücreleri, geleneksel hücrelere göre daha ince ve daha esnektir. Bir SunPower hücresi büküldüğünde arka taraftaki bakır metal temel, hücreyi sağlam tutar ve yüksek bir güç çıkışı sağlar. Geleneksel hücreler büküldüğünde, hücre tipik olarak önemli bir güç kaybıyla parçalanır.
  • Çevre Dostu: Lexron güneş hücreleri kurşunsuz bileşenlere lehimlenir ve RoHS uyumludur. Geleneksel hücreler genellikle kurşunlu bileşenler gerektirir.

Elektriksel ve Mekanik Özellikler

Maksimum Güç (Pmax) 130 W
Maksimum Güç Gerilimi (Vmp) 19 V
Maksimum Güç Akımı (Imp) 6,84 A
Açık Devre Gerilimi (Voc) 21,5 V
Kısa Devre Akımı (Isc) 6,95 A
Maksimum Sistem Voltajı 1000V DC (IEC)
Modül Verimliliği %24,3
Çıkış Güç Toleransı ±%3
Ağırlık 1,3 kg
Panel Boyutu 1130x570x3 mm
error: Korumalı İçerik !!